FAQ

Biežāk uzdodamie jautājumiAr ko Puzer atšķiras no citām analoģiskām sistēmām?

Iebūvētās sistēmas agregāts Puzer savā konstrukcijā izmanto ciklona metodi. Netīrs gaiss, ko ventilators dzen putekļu sūcējā, sagriežas spirālē, virzoties pa speciāliem kanāliem, un līdz ar to tajā esošās putekļu daļiņas tiek atmestas pie sienām, kur tās zaudē ātrumu un nosēžas, savukārt, uzkrājoties noteiktā apjomā, noslīd lejā – atkritumu savāktuves dibenā. Putekļu sūcēja ražīgums saglabājas nemainīgs jebkuros darba apstākļos. Gaisa vadi – caurules 42 mm diametrā un to fitingi izgatavoti no plastikāta ar speciālām piedevām, kas par 50% samazina statiskā lādiņa veidošanās varbūtību. Formas gaisa vadu un fitingu (42 mm) savienojuma veids, izmantojot blīvgredzenus, ļauj ātri un viegli samontēt sistēmu. Jāteic, ka citas firmas cauruļu montāžai izmanto tikai līmi, tas padara montāžas procesu sarežģītāku. Tajā ir viena no Puzer sistēmu priekšrocībām.


Vai ir jāizņem putekļi un atkritumi pēc katras tīrīšanas reizes?

Tā kā putekļu sūcēja ražīgums saglabājas nemainīgs jebkuros darba apstākļos, atkritumi no „atkritumu spaiņa” (26 l) ir jāizber tikai tad, kad tas būs pilns, proti, ne biežāk kā 1 reizi 3-4 mēnešos.


No kā ir atkarīga sistēmas montāžas vērtība?

Montāžas vērtība ir atkarīga no tā, kādā apdares posmā atrodas Jūsu māja, no kāda materiāla izgatavotas sienas un starpsienas, cik sarežģīta ir montāža un cik daudz ir jāuzstāda vārstu rozešu. Aptuveni to var darīt tā. Rozešu skaits х 120-150 euro. Tātad, ja skatās iepriekšējo piemēru (3 vārsta rozetes), visas sistēmas pilnīga montāža izmaksās 360 euro (3 х 120).


Kāds ir Puzer darba resurss?

Puzer dzinēja darba resurss ir 2000 stundas, jeb vairāk nekā 10 darba gadi, saglabājot nemainīgu lielu iesūkšanas spēku visā ekspluatācijas laikā. Salīdzinājumam, parasto putekļu sūcēju resurss ir aptuveni 500 stundas. Gaisa vadi kalpos tik ilgi, kamēr pastāv pati ēka.


Vai iespējams uzstādīt iebūvēto putekļu sūcēju mazgabarīta dzīvoklī?

Iespējams. Spēka agregāta Puzer OIVA – 60/40/35 izmēri ļauj to uzstādīt balkonā vai nelielā pieliekamajā. Pasaulē vismazākā iebūvējamā putekļu sūcēja Puzer EEVA – 46/33/22 gabarīti ļauj to uzstādīt nelielās vai aizkrautās telpās un pat skapī!


Cik lielu platību var uzkopt no vienas vārsta rozetes?

Iespējams uzkopt līdz pat 100 kvadrātmetriem.


Vai Puzer var uzstādīt remonta laikā vai jau izremontētā dzīvoklī vai mājā?

Somijā, kur ražo Puzer, jau sen tiek uzskatīts, ka centrālās putekļu novākšanas sistēmas neesamība jaunbūvējamā mājā ir projektēšanas kļūda. Protams, labāk, ja to var uzstādīt būvniecības vai remonta stadijā. Gaisa vadus (d 42 mm ) ierīko aiz piekaramiem griestiem, grīdā vai iebūvē sienās. Ja apdare jau ir pabeigta, gaisa vadus ierīko gar līstēm vai zem griestiem dekoratīvā kārbā kas nebojās Jūsu dzīvokļa vai mājas pierasto izskatu.

COPYRIGHT © 2014-2024 PUZER