Puzer iebūvējamie putekļu sūcēji

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA

Puzer Eeva


Puzer Eeva ir jaudīgs kompresijas tipa centrālais putekļu sūcējs (DCE tehnoloģija) dzīvoklim un nelielai piepilsētas mājai. Tieši šo putekļu sūcēju kompānija Electrolux izraudzījās pārdošanai ar savu zīmolu Zviedrijā un Norvēģijā. Tajā ir viss, kas nepieciešams mūsdienu cilvēkam, kurš rūpējas par savu māju un tīrību tajā: kompakts korpuss, liela jauda, zems trokšņa līmenis, higiēniska atkritumu savācēja izņemšana.


KODS: 10198

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA

Puzer Aino


Puzer Aino, iebūvēts kompresijas tipa putekļu sūcējs (tehnoloģija DCE) ir firmas KP Tekno inženieru jaunākā izstrādne. Puzer Aino ir unikāla dizaina, patentētu tehnisko risinājumu un izcilu patēriņa īpašību apvienojums. Puzer Aino, kuram ir unikāli kompakts korpuss, demonstrē superjaudu ar zemu enerģijas patēriņu.


KODS: 10630

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA

Puzer Easy


Puzer Easy izstrādāts speciāli daudzdzīvokļu mājām un lentveida apbūves mājām vai rekonstrukcijas projektiem. Iebūvējams putekļu sūcējs Puzer Easy vienkārši uzstādāms uz sienas ar četrām skrūvēm. Atgaiss neсirkulē visā dzīvoklī, bet tiek virzīts uz mazgājamo, hiperalergēno filtru HEPA 12. Puzer Easy ir ļoti kluss un efektīvs.


KODS: 10247

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA

Puzer Оiva


Iebūvējams putekļu sūcējs Puzer Oiva ir ideāls variants liela dzīvokļa vai piepilsētas mājas platībā līdz 400 kv.m. Dizaina un nevainojamas kvalitātes savienojums, kas jau kļuvis klasisks, ļauj šim modelim joprojām būt pieprasītam nu jau ilgāk nekā 10 gadus. Caurplūdes dzinējs un optimāla korpusa uzbūve nodrošina augstu turbīnas lietderības koeficientu, samazinot enerģijas patēriņu par 20%. Šī modeļa atšķirīgās iezīmes ir gaisa plūsmas ciklonveida filtrācija un turbīnas lielā jauda.


KODS: 10002
PRO putekļu sūcēji Puzer PRO

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA

Puzer PRO


Visā pasaulē daudzos objektos ir centrālā putekļu novākšanas sistēma Puzer PRO. Sistēma Puzer PRO ideāli piemērota privātām rezidencēm platībā virs 1000 кv.m.


1. Iebūvējamie stacionārie putekļu sūcēji

Ar centrālo putekļu sūcēju iespējams visefektīvāk uzkopt māju un vienlaicīgi atbrīvoties no kaitīgām mikrodaļiņām. Izplūdes gaiss tiek izvadīts no Jūsu mājas, un tas garantē gaisa tīrību telpās un kaitīgo mikroskopisko parazītu, piemēram, mājas putekļu ērcītes un to izkārnījumu likvidēšanu. Parastie putekļu sūcēji labi prot likvidēt redzamos putekļus, bet neredzamās kaitīgās mikroskopiskās daļiņas caur filtru tiek izpūstas atpakaļ telpā. Šīs mikroskopiskās daļiņas jeb putekļu ērcītes bieži vien izraisa alerģiju elpošanas ceļos.
Garā uzkopšanas šļūtene ļauj viegli veikt uzkopšanas darbus vietās, kur parastie putekļu sūcēji klāt netiek – vietas ir grūti aizsniedzamas. Vairs nebūs jānēsā putekļsūcēja aparāts pa trepēm, to uzkopšanas laikā. Viegli varēs aizsniegt līdz šim neaizsniedzamas vieta virs skapjiem, pie griestiem.
Tā kā putekļsūcēja aparāts ir novietots kādā palīgtelpā, tad mājas uzkopšanas darbu laikā mājā nav dzirdams tā troksnis. Bet putekļi pa putekļsūcēja cauruļu sistēmu nokļūst putekļu tvertnē, kura ir tik liela, ka tā piepildās un ir jāiztīra pāris reizes gadā.
Puzer centrālā putekļu sūcēja sistēma ir viegli uzstādāma visdažādākajās ēkās. Kluso centrālo putekļu sūcēju var uzstādīt gan vecās, gan jaunās ēkās. Cauruļu sistēmas uzstādīšanai atrodamas vietas gan skapjos jeb aiz plauktiem, gan starpsienās grīdā jeb pie griestiem. Tādējādi sistēmas uzstādīšana nekādā gadījumā nav saistīta ar lieliem remontdarbiem. Sienās jeb grīdās uzstādītās iesūkšanas rozetes ir vietas, pie kurām tiek pievienota uzkopšanas šļūtene, ar kuru uzsūc netīrumus, putekļus un mikroskopiskās daļiņas telpās. Ja sistēmas iesūkšanas rozete ir izvietota pietiekami veiksmīgi, tad no viena šāda punkta ir iespējams uzkopt pat 100 m/2 lielu telpu. Centrālā putekļu sūcēja praktiska atrašanās vieta ir garāža vai pieliekamais, jo visām ierīcēm ir sava iesūkšanas rozete. Tas ir visvienkāršākais veids, kā uzkopt telpas, kas atrodas netālu no putekļsūcēja agregāta.

2. Uzbūves un darbības principi

Iebūvējamie stacionārie putekļu sūcēji - tīrīšanas sistēmas ir paredzētas uzstādīšanai sadzīves, biroju un rūpniecības telpās ar jebkuru laukumu. Atkarībā no pielietojuma veida tiek piedāvātas sistēmas (putekļu sūcēji) ar dažādiem jaudas parametriem.
Dažādu ražotāju piedāvātās putekļu savākšanas sistēmas pēc uzbūves un darbības principiem ir līdzīgas, savā starpā atšķiroties tikai ar dzinēja konstrukciju, gaisa attīrīšanas filtriem, pneimorozetēm un citiem aksesuāriem. Zināma atšķirība pastāv arī skaņas līmenī un citos parametros.
Putekļu likvidēšanas sistēmas pamata sastāvdaļas ir putekļu sūcējs, cauruļvadi un ligzdas elastīgās šļūtenes pieslēgšanai.
Centrālā sistēmas iekārta ar putekļu savācēju tiek novietota nedzīvojamā telpā (pagrabā, garāžā uz lodžijas, balkona vai skapī). Tā tiek aprīkota ar trokšņu slāpētāju, tādēļ darba laikā dzīvojamā telpā trokšņa nav. Jāpiebilst, ka putekļu sūcēja atkritumu tvertne ir ļoti ietilpīga un to nepieciešams tīrīt reti.
Centrālās ierīces turbīna rada cirkulāciju, kas nepieciešama netīrumu transportēšanai un atdalīšanai attīrīšanas zonā. Tālāk gaiss tiek izvadīts ārpusē.

Hermētisks cauruļvads tiek iebūvēts grīdā, sienās vai aiz piekaramiem griestiem. Pa šīm caurulēm gaiss ar putekļiem nokļūst centrālajā ierīcē.
Istabu sienās tiek uzstādītas ligzdas vai pneimorozetes, elastīgās šļūtenes pieslēgšanai ar vajadzīgo uzgali. Šī šļūtene ir tieši tāda kā parastam putekļu sūcējam, tikai garāka (parasti 8-12 metri).
Putekļu sūcēji ieslēdzas dažādos veidos - atverot ligzdas vāciņu, ar speciālu slēdzi uz šļūtenes roktura vai ar kabatas distances vadības pulti. Dzinēja jauda tiek regulēta ar potenciometra palīdzību, kas atrodas uz šļūtenes roktura. Telpās, kur nepieciešama bieža tīrīšana (virtuvē, priekštelpā u.c.), grīdas līmenī tiek izvietotas speciālas spraugu ligzdas, kas ieslēdzamas ar taustiņa palīdzību. Pietiekami saslaucīt netīrumus pie ligzdas un nospiest taustiņu.
Izejot attīrīšanu ar ciklona filtru un kasetņu filtru, kā arī pateicoties ārējam izpūtējam, atstrādātais gaiss tiek izvadīts ārpus mājas. Kopā ar to tiek izvadīts 1% pašu kaitīgāko, neredzamo putekļu, kas ir izgājuši caur putekļu sūcēja filtru, līdz ar to no dzīvojamām telpām tiek izvadīts 100% savākto putekļu. Tīras paliek no tikai uzkopjamās virsmas, bet arī telpas gaiss.

Priekšrocības

Iebūvējamie stacionārie putekļu sūcēji – tp galvenā priekšrocība ir tās centralizētā darbība putekļu savākšanā un likvidēšanā. Gaiss pēc izlaišanas cauri putekļus aizturošiem filtriem izplūst ārā uz ielas, nevis atpakaļ telpās, kā tas notiek, strādājot ar parastu putekļu sūcēju. Tas ļauj atbrīvoties no tādiem putekļu nosēdumiem, ko nav iespējams aizturēt ar filtru. Šajos atlikumos iekļūs vissīkākie puteklīši, arī sēnīšu sporas, baktērijas, tabakas dūmu daļiņas u.c.
Ražotāji apgalvo, ka no telpas izzūd 96% piesārņojuma, tādējādi sistēmas nodrošina ideālu tīrīšanas kvalitāti un minimāli patērētu laiku.
Iebūvējamās attīrīšanas sistēmas ir ērti un vienkārši lietojamas – nepieciešams tikai pievienot šļūteni ligzdai un ieslēgt putekļu sūcēju. Parasti komplektā nāk liels uzgaļu klāsts dažādām virsmām, kā arī viegla, vajadzīgā garuma šļūtene.
Tīrīšana var notikt jebkurā laikā, neradot neērtības apkārtējiem.
Ar šādas sistēmas palīdzību ir iespējams arī praktiski risināt ekoloģiskās problēmas, jo tā gaisā rada ekoloģiski tīrus izmetumus.

3. Iebūvējamie putekļu sūcēji

Iebūvējamie putekļu sūcēji ir stacionāra, ēkā iebūvējama putekļu savākšanas sistēma, kas sastāv no barošanas bloka, rozetēm, pneimatiskajiem vārstiem, uzgaļiem, tīrīšanas šļūtenes un iztukšošanas ierīces.

Iebūvējamie putekļu sūcēji - jauda un kvalitatīva uzkopšana.

Iebūvējamie putekļu sūcēji būtiski atvieglo saimnieces darbu plašās telpās. Tie būs noderīgi lielās savrupmājās, kā arī sabiedriskajā sektorā, piemēram, viesnīcās, kafejnīcās, birojos u.tml. Sistēmām ir arī papildu iespējas — piemēram, lai varētu savākt izlijušu ūdeni, celtniecības gružus vai kvēpus, putekļu sūcēju papildus var aprīkot ar seperatoru.

Visus netīrumus prom!

Barošanas bloku var uzstādīt jebkurā saimniecības telpā, piemēram, pagrabā, garāžā, mantu glabātuvē, uz balkona u.c. Putekļu sūcēji – ierīce tiek aprīkota ar klusināšanas sistēmu un darbojas praktiski bez trokšņa. Iebūvējamie putekļu sūcēji, to darbības princips līdzinās parastā “ciklontipa” putekļu sūcēja darbībai. Pateicoties jaudīgam elektromotoram un ventilatoram, netīrumi kopā ar gaisu sagriežas kā spirāle un tiek aizmesti pie sieniņām, kur zaudē ātrumu un nosēžas savākšanas tvertnes apakšā.

Izplūstošā gaisa attīrīšanai tiek izmantoti uzticami papīra vai auduma filtri. Izlaižot gaisu cauri nosūcei, iespējams atdalīt pat vismazākās un neredzamās putekļu daļiņas, ko nav iespējams paveikt ar parastu filtru. No parastā putekļu sūcēja tādi putekļi pēc pāris minūtēm atgriežas telpā, bet no iebūvējamās sistēmas no telpas izkļūst ārā.

Šļūtenes garums — pēc vajadzības

Iebūvējamie putekļu sūcēji - iebūvējamo putekļu savākšanas sistēmu var aprīkot ar tāda garuma šļūteni, kādu vajag. (Vidēji no 4,5 līdz 12 metriem.) Garāka šļūtene nebūtu vēlama, jo tad samazināsies sūkšanas jauda un uzkopšana vairs nebūs tik efektīva. Optimālais šļūtenes garums atkarīgs no rozešu un pneimatisko kanālu skaita un izvietojuma. Ja rozetes ir katrā telpā un to ir pietiekami, tad šļūtenei nav jābūt garai.

Piedāvājumā ir arī šļūtenes, kuras iespējams izstiept. Saliktā stāvoklī šādas šļūtenes garums būs nepilni 3 metri, bet darba procesā to iespējams izstiept līdz 10 metriem. Taču neraugoties uz priekšrocībām izvēlēties konkrētajā darbam nepieciešamo garumu, šīm šļūtenēm piemīt arī kāds trūkums. Tās nav tik ērtas lietošanā, jo aprīkotas ar metāla karkasu, kas nodrošina iespēju salikt vai izstiept šļūteni.

IEVĒRO LABI!

- Iebūvētajās sistēmās putekļi nonāk putekļsūcēja tvertnē, bet izplūdes gaiss tiek izvadīts ārpus mājas, tādējādi nodrošinot gan gaisa tīrību telpās, gan arī atbrīvošanos no putekļu ērcītēm.

- Iebūvētā putekļsūcēja iekārtas ērtākās uzstādīšanas vietas ir garāža, pieliekamais vai kāda cita saimnieciska telpa.

- Iesūkšanas rozetes, kas ir iebūvētas sienās vai grīdās, ir vietas, kur tiek ievietota uzkopšanas šļūtene, un tādā veidā tiek uzsūktas mikrodaļiņas, netīrumi un putekļi.

- Ar vienu veiksmīgā vietā izvietotu rozeti pietiek pat līdz 100 kvadrātmetru lielas telpas uzkopšanai.

- Tā kā iebūvētajiem putekļu sūcējiem nav jābūt kompaktiem, ir iespēja uzstādīt jaudīgus un ilgi kalpojošus motorus (resurss līdz pat 20-25 gadiem), nodrošinot lielu jaudu ar mazu enerģijas patēriņu.

- Iebūvējamie putekļu sūcēji - putekļu sūcēja sistēmas iespējams iebūvēt gan jaunās, gan pabeigtās privātmājās, dzīvokļos, birojos, un citās celtnēs.

Uzgaļu daudzveidība

Putekļu sūcējus ir iespējams aprīkot ar dažādiem uzgaļiem, kas paredzēti paklāju, grīdas segumu, grīdlīstu un mēbeļu tīrīšanai. Ir pieejami arī speciāli uzgaļi žalūziju tīrīšanai, sukas klaviatūras uzkopšanai, uzgaļi apģērbu un pat mājdzīvnieku tīrīšanai. Eksistē arī speciāli uzgaļi, lai veiktu uzkopšanu īpaši grūti pieejamās vietās — aiz un zem mēbelēm vai sadzīves tehnikas.

Ja nepieciešams savākt izlietu ūdeni, kvēpus no kamīna vai celtniecības gružus, tad centrālais putekļu sūcējs papildus jāaprīko ar speciālu seperatoru. Šādā veidā savākti atkritumi nenonāks gaisa kanālos, tie nosēdīsies seperatorā un nepiesārņos sistēmu un filtrus. Pēc izskata seperators atgādina metāla spaini, kas aprīkots sprauslām, kuras paredzētas šļūtenes uzstādīšanai un gaisa kanālu pievienošanai. Ar seperatora palīdzību notiek divreizējā attīrīšana. Liela daļa netīrumu paliek seperatorā, bet pārējie tiek izvadīti ārā.

Sāciet taupīt ar Puzer jau tagad!

Vērtības aprēķins tiek veikts pamatojoties uz Jūsu plānu un vēlējumiem, lai iegūtu sīkāku informāciju - KONTAKTI

COPYRIGHT © 2014-2024 PUZER