Puzer sistēmas apraksts

PUZER iebūvētie putekļu sūcēji - personīgās ekoloģijas pamats

Cilvēka dzīves vidē ir ieskauti vairāki negatīvi faktori, kas tieši ietekmē ekoloģiju dzīves telpā. Viens no šiem faktoriem ir - sadzīves putekļi, pastāvīgie cilvēka pavadoņi, kas satur cilvēka epitēlijas daļiņas, putekļu ērcītes un to izkārnijumus, kancerogēnus u.c. PUZER iebūvēts putekļu sūcējs spēj ievērojami samazināt šo faktoru negatīvo ietekmi.

Apstādiniet putekļu recirkulāciju

Parastie, pārnēsājamie putekļu sūcēji, pat ar akva filtru, aktīvi veicina recirkulējamo putekļu vircu mājas iekšpusē. Padomājiet par to, pēc cik ilga laika, beidzot tīrīšanu, Jums atkal nāksies noslaucīt putekļus no tīrāmajām virsmām? Jo jaudīgāki putekļu sūcēji, jo rodas spēcīgāka turbulence, sekojoši uzkopšanas laikā rodās daudz vairāk putekļu apkartējā gaisā, pat putekļiem nenokļūstot putekļu sūcējā. Putekļu vircu savākt nav iespējams, un Jūs varat uzkopjot telpas pavadīt vairākas stundas ieelpojot sasmalcinātus filtrā putekļu ērču daļiņas un to ekskrementus. Puzer iebūvējamie putekļu sūcēji apstādina putekļu recirkulāciju uzkopšanas laikā un samazina putekļu daudzumu telpās par 70%. Tāpēc tas nerada traucējumus uzkopšanas laikā, gaisa attīrīšanas zonā.

Pamats izveidot hipoalerģisko vidi

Iebūvējamie putekļu sūcēji Puzer tas ir pamats, lai radītu hiperalerģisko vidi, un tādējādi drošu dzīves telpu. Ieelpojot smalkas dispersijas putekļus Jūs dodat ievērojami nopietnu slodzi uz Jūsu imūno sistēmu. Kas var izraisīt alerģiskas reakcijas, vai astmu, it īpaši bērniem un pusaudžiem, kuri jaunāki par 14 gadiem. Hipoalerģisku vidi, mājas iekšpuses telpās, Jūsu varat sasniegt tikai ar iebūvēto putekļsūcēju PUZER.

Piecas reizes efektīvāk, kā pie konkurentiem

Kompresijas centrālie putekļu sūcēji Puzer Eeva un Puzer Aino efektīvi presē putekļus, pateicoties jaunai tehnoloģijai - DCE, kas ir PUZER patents. Tagad putekļu savācēja izņemšanas process praktiski izslēdz saskari ar putekļiem.

Putekļu novākšana - tagad klusumā

Vairums mājsaimnieces apraksta perfektu putekļu sūcēju kā - spēcīgs, viegls un kluss. Šis ideāls ir sasniedzams tikai tad, ja Jūs izmantojat iebūvēto putekļu sūcēju PUZER. PUZER putekļu sūcēji ir daudz spēcīgāki par jebkuru parasto putekļu sūcēju. Vieglai tīrīšanai tiek izmantota šļūtene, bet troksnis no centrālā darbības bloka paliek palīgtelpā, vietā kur tas ir uzstādīts.

Tīrība nāk no Somijas

Kopš 1989. gada, PUZER ražošana atrodās Somijā, un tikai Somijā. Savā dzimtenē zīmols PUZER ir zīmols №1. Būvējot mājas Somijā, 8 no 10 mājās tiek uzstādīti iebūvējamie putekļu sūcēji ar šo zīmolu. Citās Ziemeļvalstīs PUZER ieņem vadošu pozīciju, pateicoties savām augstām patērētāja īpašībām.

Galvenās sistēmas sastāvdaļas:

Shēma
  1. Centrālais agregāts ar energobloku - sistēmas funkcionālā sirds. To var novietot jebkurā piemērotā telpā, piemēram uz balkona, garāžā vai pagrabā.
  2. Īpašs cauruļvads, kas tiek slēpti instalēts pie pneimatiskām rozetēm un pneimatiskās liekšķeres.
  3. Gaisa pneimatiskās rozetes tiek izvietotas tā, lai aptvertu pēc iespējas lielāku istabas laukumu, ar vismazāko tīrīšanas šļūteņu pārkrustošanās iespēju. Sistēma automātiski sāk darboties pēc šļūtenes ievietošanas rozetē.
  4. Tīrīšanas komplekts sastāv, no šļūtenes (garums no 1.5m līdz 12m), teleskopisks uzgalis, dažādi tīrīšanas uzgaļi, šļūtenes turētājs. Puzer Aino modelī opcionāli piedāvājās komplekts, kas ļauj pielāgot sūkšanas jaudu.
  5. Pirmsatdalītājs (pelnu savācejs) ļauj novākt pelnus, ūdeni, āras slapjo sniegu, būvgružus, šķidros dubļus.
  6. Izplūdes inerces vārsts izvada attīrīto gaisu uz ārpusi, un nevis atpakaļ telpā kā to dara parastie putekļu sūcēji, kas bez šaubām ir labvēlīga ietekme uz gaisa tīrības kvalitāti telpu iekšpusē.
  7. Pneimatiskā liekšķere tiek izmantota, kā ierīce kura savāc smalkus netīrumus, kā piemērs smiltis pie durvīm, virtuvē un/vai citās vietās. Vienkārši jāpieslauka smiltis vai drupatas pie liekšķeres un jānospiež/jāatver pati liekšķeres, kura iesūc sevī visus netīrumus.

COPYRIGHT © 2014-2024 PUZER